Sayısal Loto Sonuçları 20 Nisan 2013

sayisal loto Sayısal Loto Sonuçları 20 Nisan 2013Yine heyecanlı bir cumartesi günü geldi. Sayısal loto Cumartesi günleri çekiliş gerçekleştiriyor. Bildiğiniz gibi Sayısal Loto her hafta Pazardan itibaren, Cumartesi akşamına kadar oynanıyor. Sayısal Loto 13 Nisan 2013 Çekilişi sonucunda altı bilen çıkmamıştı. O nedenle büyük ikramiye kazanmayı bekleyenler tüm umutlarını 20 Nisan çekilişine bıraktılar. Eğer bu hafta da altı bilen olmazsa yine devir edebilir. Bu nedenle Sayısal Lotonun 20 Nisan 2013 Cumartesi günü gerçekleşecek çekilişi rekor ikramiyeye koşuyor. 13 Nisan Sayısal Loto çekilişinde altı bilen olmayınca 1,532,300 TL bu haftaya devir etti. Çekiliş gününe kadar rakam rekor seviyeye ulaştı. 13 Nisan Sayısal loto çekilişi sonuçlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Sayısal lotoda umutlarını bu haftaya bırakanlar için meraklı bekleyiş başladı. Milli Piyango İdaresince düzenlenen şans oyununun 858. hafta çekilişinde, bakalım kazandıran numaralar hangileri olacak?

Sayısal Loto’nun 20 Nisan 2013 Çekilişi çekilişinde belirlenen şanslı numaraları buradan takip edebilirsiniz. Sayısal Loto’nun 20 Nisan 2013 Çekilişi sonuçlarını Milli Piyango ile eş zamanlı olarak sizlere duyuruyoruz. Lotosonuclari.com’u takip ederek güncel Loto sonuçlarını hemen öğrenebilirsiniz. Şansınız açık olsun. 

Gelen arama terimleri:

  • 20 nisan sayısal loto sonuçları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>