Milli Piyango 9 Mayıs 2013 Çekilişi Sonuçları

9 mayis piyango Milli Piyango 9 Mayıs 2013 Çekilişi SonuçlarıMilli Piyango bu ayın ilk çekilişi olan 9 Mayıs biletinin üzerine İzmir Atatürk Lisesi 125.Yılını kutlayan görsel ile satışa çıktı. Milli Piyango 9 Mayıs Çekilişi bu ay Bilecik’te gerçekleşecek. Talih kuşu bu kez Bilecik’ten uçacak, bakalım kimin kafasına konacak?

İdare Milli Piyango 9 Mayıs 2013 Çekilişini Bilecik Atatürk Spor Salonundan noter ve halkın katılımında bir etkinlikle gerçekleştirecek.

Milli Piyango 9 Mayıs 2013 Çekilişi Sonuçlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Milli Piyango her ayın 9-19-29. günleri popüler şans oyunlarından piyangonun çekilişini gerçekleştiriyor. Her çekiliş farklı bir il veya ilçede konserler eşliğinde yapılıyor. 9 Mayıs çekilişi Şans Topu Çekilişi İzmir Atatürk Lisesi’nin katkılarıyla 125.Yıl özel bileti olarak satışa sunuldu. Şimdi merakla talihliler bekleniyor. Milli Piyango idaresinde tam biletler 16 TL, yarım biletler, 8 TL ve çeyrek biletler ise 8 TL fiyatından satılıyor.

Milli Piyango 9 Mayıs 2013 Çekilişinde 61 milyon 131 bin TL ikramiye dağıtılacak.

Şanslı numaralar kürelerin içerisinde dönen toplarla belirlenecek. Bakalım Bilecik’te yapılan çekilişte kimin biletindeki şanslı numaralara büyük ikramiyeler isabet edecek. Milli Piyango’nun çekilişi sonuçları açıkladığı zaman bizde anında sitemizde sizlere duyuracağız. Geç kalmadan biletinizi alarak şansınızı deneyin.

Gelen arama terimleri:

  • 9 mayıs milli piyango sonuçları
  • milli piyango 9 mayıs 2013
  • 9 mayıs 2013 milli piyango sonuçları
  • 9 mayıs 2013 milli piyango
  • milli piyango 9 mayıs

Milli Piyango 9 Mayıs 2013 Çekilişi Sonuçları” üzerine 2 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>