Milli Piyango 29 Ocak Çekilişi

milli piyango odeme Milli Piyango 29 Ocak Çekilişi  Milli Piyangonun 29 Ocak çekilişi biletleri satışa çıktı. Milli Piyangonun 29 Ocak çekilişi Kastamonu Ağlı’da yapılacak.

Milli Piyango 29 Ocak 2013 çekilişi Kastamonu’ nun Ağlı ilçesinde yapılacağı kurumun internet sitesinden açıklandı. Bundan böyle her Milli Piyango çekilişi farklı yerlerde noter huzurunda gerçekleşecek. Milli Piyango 29 Ocak çekilişi Kastamonu’ nun Ağlı ilçesinde Yatılı İlköğretim Okulu (YİBO) salonunda 29 Ocak 2013 saat 18.00 da yapılacak. Milli Piyango 29 Ocak çekiliş sonuçları ile talihliler bu kez Kastamonu Ağlı’ da belirlenecek.

29 Ocak Milli Piyango Çekiliş Sonuçları yayınlandığı andan itibaren sitemizden sizlere ulaştırılacak. Kastamonu/Ağlı Çekilişi 29/01/2013 Salı gerçekleştirilecek.

Milli Piyango 29 Ocak Kastamonu/Ağlı’da gerçekleşen çekilişte bakalım büyük ikramiye kime isabet edecek. Milli piyango tam listesi ve bilet sorgulaması için sitemizi takip edebilirsiniz. Milli piyango çekilişi Ordu’da gerçekleştirilecek. Milli piyango sonuçları için www.lotosonuclari.org adresimizi takip ediniz.

Milli piyango sonuçları açıkladığı gibi sitemizden milli piyango sonuçlarını, tam liste ve bilet sorgulamasını yapabileceksiniz.

29 Ocak 2013 Milli piyango sonuçları açıklandığında tam liste sayfamızda olacak. Bilet sorgulamak isteyenler sorgulama botunundan bilet sorgulayabilirler. İster çeyrek, ister yarım, ister seniz de tam bilet alarak şansınızı deneyin. Bol şanslar dileriz…

Gelen arama terimleri:

 • mili piyango
 • mili piyango sonucu
 • mili piyango sorgulama
 • Mili piyango sonucları
 • mili piyango 29 ocak çekiliş

Milli Piyango 29 Ocak Çekilişi” üzerine 2 düşünce

 1. mustafa yurgiden

  bir kez cıkmadi ben diyardakırdayım nerdeyse deli olacom vallah ya bir kere cıksı birkere ALLAH İCİN AMA YARDIM EDİN LÜTFEN AMA MUSTAFA YURGİDEN

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>