Mili Piyango 9 Şubat Çekilişi Sonuçları

milli piyango 9 subat Mili Piyango 9 Şubat Çekilişi SonuçlarıMili Piyango her ayın 9, 19, ve 29’unda düzenlediği çekilişlerle talihlileri belirliyor. Milli Piyango yenim uygulamaya başladığı bir değişikliliğe göre her piyango çekilişini farklı şehirlerde yapıyor. Milli Piyango 9 Şubat Çekilişini ise Kahramanmaraş’ta gerçekleştirecek. Milli Piyango Oyunu Yerel Çekiliş Taleplerini değerlendirerek farklı il ve ilçelerde çekilişlerini gerçekleştiriyor.

Milli Piyango tarafından düzenlenen yerel çekiliş başvuru formunu doldurarak kuruma göndermek suretiyle yerel çekiliş başvurusu yapılabiliyor. Valilikler, kaymakamlıklar, belediyeler ve kamu kurum ve kuruluşları Genel Müdürlüğe başvurarak çekilişin kendi il- ilçesinde yapılmasını talep edebiliyor.

Mili Piyango 9 Şubat Çekilişinde biletlerin üzerinde “Tuzu azaltın” sloganı yer alıyor. Milli Piyango idaresinin Sağlık Bakanlığının kampanyasına destek vermek amacıyla biletlerin üzerine bu kamu duyurusunun sloganı yerleştirilmiş. Mili Piyango 9 Şubat Çekilişi için bilet fiyatları da çok makul tutulmuştur. Her zaman olduğu gibi tam bilet 16 Tl, yarım bilet 8 TL ve çeyrek bilet ise 4 TL fiyatlarından satılmaktadır. Milli Piyango Çekilişleri her ayın 9, 19 ve 29 tarihlerinde düzenli olarak gerçekleştiriliyor ve her Piyango çekilişi farklı bir ilde yapılıyor. Bilet almayanlar acele edin. İyi şanslar….

Gelen arama terimleri:

  • mili piyango 9 şubat sonuçları
  • mili piyango 9 şubat
  • mili piyango 9 şubat çekilişi
  • mili piyango sonuçları 9 şubat
  • 9 şubat mili piyango çekilişi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>