6 Nisan Sayısal Loto Çekilişi sonuçları- Tıklayın

6 subat Sans Topu Cekilisi sonuclari 6 Nisan Sayısal Loto Çekilişi sonuçları  TıklayınHer Cumartesi akşamı Sayısal Loto çekilişi yapılıyor. Milli Piyango İdaresinin Düzenlediği heyecanla beklenen Sayısal Loto Çekilişi Cumartesi akşamı noter huzurunda saat 21:00’da gerçekleştiriliyor. Sayısal Loto Pazar sabahından başlayarak, Cumartesi e akşamına kadar oynanıyor. Ancak tüm Loto oyunları gibi en çok çekiliş günü oynanıyor. Sayısal Loto kuponunu ister makineye oynatın, isterseniz de şanslı sayıları seçerek yetkili bayilerden oynayın. Daha sonra da çekiliş saatini bekleyin. Bakalım 6 Nisan 2013 Sayısal Loto Çekilişi sonucunda büyük ikramiye kime gidecek? Acaba kimler küçük ikramiye ile yetinecek? Beklide devir edecek?  

Süper Lotonun 855. ve 854. haftasında büyük ikramiye kimseye çıkmadı iki hafta devir olunca da bu hafta çılgın ikramiye dağıtılacak. O nednele her hafta oynamayanlar bile bu hafta Sayısal oyununda şansını deneyecek. Eğer devir olmazsa talihli rekor bir para kazanacak. Bakalım dudak uçuklatan ikramiye çıkacak mı, devir mi edecek? 06.04.2013 Sayısal Loto sonuçları çekilişi yapıldığı anda Milli Piyango ile eş zamanlı bu sayfamızda olacak.

6 Nisan 2013 Sayısal Loto çekilişi için kupon yatırmak için önünüzde epey zaman var. Hemen şanslı rakamları belirleyerek yetkili loto bayilerinden kupon yatırın ikramiye şansını yakalayın. Cumartesi günü çekilen Sayısal Loto Sonuçları belli olduğu anda lotosonuclari.org’dan sizlere duyuracağız.

Noter huzurundaki Sayısal Loto çekilişi sonuçlarını anında Loto Sonuçları sitemizden paylaşacağız. ılıyor Sonuçları merak edenler sitemizi sık kullanılanlara eklesin.

30 Mart 2013 Süper Loto Sonuçları İçin Tıklayın!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>