28 Şubat Süper Loto Çekilişi Sonuçları

super loto1 28 Şubat Süper Loto Çekilişi Sonuçları   Süper Loto her hafta Perşembe günleri düzenlenen çekilişle talihlileri belirlenen bir şans oyunudur. Süper Loto 28 Şubat 2013 Perşembe tarihinde yapılacak olan çekilişinde heyecan iyice arttı. Çünkü Süper Loto 4. haftadır devir ediyor. Şanslı altı rakamı bilen çıkmayınca Süper Loto ikramiyesi rekor boyuta ulaştı. Süper Loto oyununa zaten çok büyük bir ilgi var. Ancak devir olan haftalarda ilgi çok daha fazla oluyor. Süper her hafta Perşembe günleri saat 20.00’da Milli Piyango İdaresi tarafından noter huzurunda çekiliyor. Her hafta Cuma sabahından başlayarak, Perşembe akşamına kadar Süper Loto oynayabilirsiniz. Ancak bu hafta sakın son güne bırakmayın, çünkü dört haftadan beri devrettiği için ikramiye her geçen saat artıyor. Bu nedenle loto bayilerinde son gün uzun kuyruklar olacaktır. Genellikle loto oyunlarını çekiliş günü oynarız. Ama devir olan haftalarda sakın son güne kupon yatırma işini bırakmayın. Süper Loto oyununda da Şans Topu gibi şanslı 6 rakamı bilmek gerekiyor. Birkaç kolon Süper Loto oynayarak çılgın ikramiyenin sahibi olabilirsiniz. Trilyoner olmak için yapmanız gereken, Perşembe saat 20.00’ye kadar Loto bayilerine kupon yatırabilirsiniz.

Milli Piyango tarafından düzenlenen Süper Loto çekilişlerin sonuçları milli piyango sitesinden açıklanıyor. Hemen ardından da sitemizden Süper Loto sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Büyük ikramiyenin sahibi olmak için 6 tane şanslı rakamı tahmin etmek gerekiyor. Bu rakamları doğru tahmin eden kişi veya kişiler bu hafta çok büyük ikramiyeyi kazanabilir. 279. hafta 21 Şubat 2013 Süper Loto Çekilişinde şanslı numaralar

10- 14- 20- 43- 46- 51 olarak belirlendi. Ancak bilen çıkmadı. Bakalım bu haftanın şanslı numaraları hangileri olacak? Süper Loto sonuçları, 28 Şubat 2013 Süper Loto sonuçları sitemizde hemen açıklanacaktır. Bu hafta da doğru bilen çıkmazsa bir sonraki haftaya devredecek.

“Loto Sonuçları”ailesi olarak hepinize bol şans, hayırlı kazançlar diliyoruz… Sitemizi takip etmeye devam ediniz…

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>