20 Haziran 2013 Süper Loto Çekilişi Sonuçları

07 mart 2013 super loto cekilis sonuclari 20 Haziran 2013 Süper Loto Çekilişi SonuçlarıSüper Loto en popüler şans oyunlarımızdandır. Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta Cuma sabahından, Perşembe akşamına kadar Süper Loto oyunu oynatılıyor. Tabi en çok çekiliş günü yani Perşembeleri oynanıyor. 20 Haziran 2013 günü de Süper Loto çekilişi gerçekleşecek. Süper Loto oynayanlar noter huzurunda gerçekleşen çekilişle şanslı numaraları merakla bekleyecek. Hala vaktiniz var. Oynamak isterseniz tek bir kolon dahi olsa Süper Loto oynamanızı tavsiye ederim. Çünkü az bir paraya büyük ikramiye sadece şans oyunlarında kazanılır. Milli Piyango Süper Loto oyununda talihli bu hafta siz olabilirsiniz. Her hafta Perşembeleri düzenlenen şans oyununu ister kendi seçtiğiniz rakamlarla ya da makineye oynatarak da katılabilirsiniz. Sonra merakla çekiliş saatini beklemek gerekecek.

13 Mayıs 2013 Süper Loto Çekilişi Sonuçlarına buradan ulaşabilirsiniz. 

20 Haziran Süper Loto Çekilişi Sonuçları noter huzurunda yapılır. Sonuçlar Milli Piyango aynı anda sitemizden yayınlanır. Sitemizi takip edenler tüm şans oyunu sonuçlarına hemen ulaşabiliyor. Şansınız açık olsun.

Gelen arama terimleri:

  • süper loto son oynama saati

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>