2 Mayıs 2013 Süper Loto Çekilişi Sonuçları

07 mart 2013 super loto cekilis sonuclari 2 Mayıs 2013 Süper Loto Çekilişi SonuçlarıMilli Piyango idaresi her hafta Perşembe günleri Süper Loto Çekilişi düzenliyor. Cuma sabahından başlayarak bir hafta boyunca Perşembe akşamına kadar tüm yetkili bayilerden Süper Loto oynanıyor. Çekiliş günü ise daha fazla Süper Loto oyunu oynanıyor. Süper Lotoda herkes büyük ikramiyeyi kazanmak için doğru sayıları tahmin etmeye çalışıyor. Bazı katılımcılar elle şanslı numaralarını oynuyor, bazıları ise makineye oynatıyor. Büyük ikramiyeyi bilen çıkmazsa sonraki haftaya yapılacak olan çekilişe devir ediyor. 2 Mayıs Süper Loto Çekilişi Sonuçları Mili Piyango tarafından noter huzurunda yapılıyor.

Mili Piyango tarafından düzenlenen 2 Mayıs 2013 Süper Loto Çekilişi Sonuçlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Her hafta yeni umutlarla oynanan süper loto çekilişinde heyecan ikiye katlanıyor. Özellikle devir olan haftalarda ikramiye rekora doğru gidiyor. Katılımcılar yetkili loto bayilerinden şanslı numaralarını oynuyor. 2 Mayıs 2013 Süper Loto Çekilişi bugün Saat 21:00’da noter huzurunda gerçekleşecek. Büyük ikramiyeyi kazanmak için siz de Şans Topu oynayarak şansınızı deneyebilirsiniz. Çekiliş yapıldığı anda sonuçları anında sitemizden takip edebilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin. Şansınız daim olsun.

Gelen arama terimleri:

  • süper loto şanslı numaralar 2013

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>